skip to Main Content

PVC „ISOGENOTEC“ DANGA

APIE „ISOGENOTEC“

„Isogenotec“ – tai patikima, ilgaamžė modernios technologijos izoliacijos danga. Ji sujungia plastiko dangos lankstumo ir lakštinio metalo vizualines savybes, todėl dėl mechaninio poveikio nesideformuoja. Danga taip pat atspari pradūrimams, atsirandantiems veikiant ją aštriais mechaniniais daiktais, ir išsiskiria ypatingu atsparumu cheminėms medžiagoms.

„Isogenotec“ dangos nedarko įbrėžimai ir panašūs sujungimai, atsirandantys dirbant su metalo medžiagomis. Skirtingai nuo šiurkščių, grublėtų štampuotųjų konstrukcijų, dėl maloniai lygaus paviršiaus „Isogenotec“ dangą labai lengva valyti. Ja padengti vamzdžiai visuomet atrodo puikiai.

Be tiesioms vamzdyno dalims skirtos „Isogenotec“ dangos rulonų, gamintojai siūlo platų asortimentą detalių, priedų ir aksesuarų: alkūnių, trišakių, fasoninių dalių dangčių, galinių movų ir kt.

„Isogenotec“ gaminama nenaudojant sunkiųjų metalų (kadmio, švino) ar šių metalų mišinių. Be to, gamybai nenaudojamos ozono sluoksnį pažeidžiančios CFC (chloro-fluoro-anglies) ir HCFC (hidro-chloro-fluoro-anglies) cheminės medžiagos. Dirbant su „Isogenotec“, susidaro labai nedaug atliekų, kurias dažniausiai galima panaudoti pakartotinai.

GAMINIAI

EKAFOL PVC

Tvirti plastikiniai gaubtai, skirti apsaugoti izoliuotą įrangą, pvz., vamzdžius, vožtuvus ir kt. Plačiau

ECATEC PVC Alu Multilayer

Modernios technologijos daugiasluoksnė kombinuota plėvelė su tarpiniu aliuminio sluoksniu ir UV apsauga. Plačiau

ECAMAT Grained Aluminum

Grūdėto aliuminio danga, skirta jau izoliuotų vamzdžių ir ortakių paviršiams padengti, užtikrinant geresnę estetinę bei priešgaisrinę objekto būklę. Plačiau

Back To Top
Skambinti
Parašyti